Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van ilyen számítógépes bolt?

Van ilyen számítógépes bolt?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan számítógépes üzlet ahol lehet részletre fizetni, megkapom a számítógépet mielőtt a teljes összeget befizettem volna és nincs az hogy például 150-be kerül a gép már 200 ezret kifizettem de még mindig tartozok?

2014. szept. 27. 09:40
 1/4 Tengor ***** válasza:
Van. Az iponon lehet hitelre venni. Persze azért érdemes átgondolni, hogy tényleg szükség van-e a drágább eszközre és mellé a hitelre vagy elég a szegényebb tudású, de az egyből a tiéd.
2014. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"nincs az hogy például 150-be kerül a gép már 200 ezret kifizettem de még mindig tartozok"


Van az a szám, hogy "Álmodj királylány"...

2014. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

itt meg is kapom a gépet úgy hogy még nincs kifizetve?

és amúgy már átgondoltam

és hát ahoz hogy a nap 24 órájából 20-at menjen és egyik videó után a másikat renderelje nem árt egy erősebb tudású gép ami egy 10-15 perces videót nem 2 óra alatt renderel le ://// a jelenlegi gépem sokszor renderelés közben befagy és ha van akkora szerencsém hogy nem fagy be akkor egy 5 perces videón 3-4 órát csámcsog meg azért szeretnék kicsivel újabb játékokat is kipróbálni bár arra mondjuk csak a szünetekben lenne időm

2014. szept. 27. 10:23
 4/4 HUN_Sector ***** válasza:
a hitelekhez egyébként el kell hogy múlj 28 éves és kereseti igazolást kell felmutatnod, az elmúlt 3 hónap bankszámla kivonataival. (Legalábbis nagyon sok helyen)
2014. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!