Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I7-4770k proceszorhoz milyen...

I7-4770k proceszorhoz milyen hűtőt érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
15 fölött ne nagyon legyen az ára, mert így is 350-nél tartok.

2014. szept. 29. 07:46
 1/8 HUN_Sector ***** válasza:
A gyári hűtő maximálisan kiszolgálja, ha nem próbálod meg húzni.
2014. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Thermalright Macho rew B


#1

Ha a kérdező hűtőt akar venni egy 350 ezres konfigba,amibe akkor is majdhogynem kötelező jellegű,ha szorzózáras a proci,nemhogy egy 4770K-nál,akkor nem a gyári hűtő megfelelőségét kéne magyarázni.

2014. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Annyira nem akarom azért rábízni a dolgot a gyárira, inkább költök egy kicsit rá, biztosabbnak fogom érezni.


2. Használod is ezt a terméket? Érdekelne, hogy kb. alapjáraton hány fokos a proci vele és egyebek.

2014. szept. 29. 11:33
 4/8 A kérdező kommentje:

Én egy ilyent is kiszemeltem: [link]


vagy pedig ez : [link]



Mit gondoltok erről?

2014. szept. 29. 11:40
 5/8 anonim ***** válasza:

A linkelt hutok messze nem jobbak a gyari hutonel.

Ha nem akarod huzni, akkor a gyari is oke, ha meg komolyabban akarod huzni, akkor ezek kevesek lesznek.

2014. szept. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem nagyon szeretném húzni.
2014. szept. 29. 12:36
 7/8 HUN_Sector ***** válasza:
Kedves Kérdező. Arra szórod el a pénzed,a mire akarod. Én továbbra is azt tudom mondani, hogy egy 84 watton duruzsuló processzorhoz nincs szükség 3rd party hűtőkre, a gyári bőségesen elég és tökéletesen megbízható.
2014. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ennyi pénz nem fog földhöz vágni, legalább lesz egy tartalék hűtő. Akit érdekelne, hogy milyen hűtőt választottam: [link]
2014. szept. 30. 04:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!