Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tápegység. Vegyek vagy ne?

Tápegység. Vegyek vagy ne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a gépemben:


Alaplap:Gigabyte GA M61SME-S2

Proci: Amd Sempron 3400+

VGA: GTX 8600GT

RAM: (valami kingston) 800MHz DDR2 1x2+1x1GB=3GB

Táp: Deluxe horako ATX 300w P4


nagyon hangos a tápegység,tervezek új gépet venni de még nincs meg rá a pénz!Egy FSP Raider 550-re már összejött csak nem tudom hogy megvegyem e mert nem tudom hogy probléma lesz e hogy egy 350w-os tápról eg 550w-os -ra cserélek!Meghíbásodhat?Megéri megvenni? Az új gépemben ez a táp lenne!



2014. okt. 2. 18:40
 1/5 Tengor ***** válasza:
Nem lesz probléma. A gép annyit vesz fel a táptól, amennyire neki szüksége van. A tápot valószínűleg tudod majd használni a következő géphez is.
2014. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké köszi! És szerinted az baj lesz az eladásnál hogy hangos a gép?(Mert majd visszarakom bele a régi tápot és úgy eladom)
2014. okt. 2. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért hangos, mert tele van porral.
2014. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tengor ***** válasza:
Az egész gép nem túl nagy valami, szerintem a hangos táp lesz az utolsó, ami miatt panaszkodik valaki. Ettől függetlenül ha korrekt akarsz lenni, akkor érdemes beleírni a hirdetésbe. Esetleg ha már úgy is szétszeded, akkor ki is fújathatod kompresszorral (arra vigyázz, hogy a ventilátor ne pörögjön, mikor kifújod!)
2014. okt. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most fűjtam egy hete! :/
2014. okt. 3. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!