Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a számítógépnek?

Mi lehet a baja a számítógépnek?

Figyelt kérdés
Amikor elindítom a számítógépet, akkor nem dolgozik a számítógép, se az állapot jelzője sem világít, és adatot se kűld a monitorra, semmilyen kép.

2014. okt. 3. 19:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis, állapot jelzőnél a pirosat értem, a zöld az megy automatikusan
2014. okt. 3. 19:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Ember nem kell túlbonyolítani, szépen magyarul megfogalmazod, hogy mi a probléma mert így kb senki se érti hogy mivan, de kb levágtam, hogy bekapcsolnád de nem indul el se kép se hang jól értem ? Tudsz valamit róla, hogy milyen hardverek vannak benne ?jó lenne tudni, akár egy kis portalanítást is csinálhatsz kicsit a kábeleket is mozgasd meg de mindezt KIHÚZOTT állapotban, monitort kábelét is nézd meg nem e lazult meg véletlen, satöbbi, majd írj meddig jutottál..sípol is vagy csak úgy a nagy semmi és kész ?
2014. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez már vagy egy 6 éves gép, de a gépházban van a baj, mert nincsen semmilyen jel arról, hogy dolgozna a gép.

Mikor bekapcsolom a gépházat, akkor semmi sípolás, meg piros fény, hogy dolgozna, csak a rövid nyikorgás az elején és a ventillátorok zúgása.

2014. okt. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!