Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen PCMCIA N szabványú...

Milyen PCMCIA N szabványú wifi kártyát?

Figyelt kérdés
A Toshiba notimban a beépített G-s wifi eléggé gyér, nem tudom kihasználni így a netem, most össze van kábelezve. Milyen PCMCIA-s adatpert ajánlotok? USB felejtős, foglalt minden port+ez stabilabb lenne.

2014. okt. 5. 10:48
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Hogy őszinte legyek én már évek óta nem láttam PCMCIA adaptert a boltokban semmilyent. Wi-Fi adapterből is csak G -set láttam ilyet. Elég kihalt interfész ez, ha létezik is belőle N-es, akkor sem lehet valami túl nagy választék.


Szerinte vegyél ilyen portbővítőt: [link]


Majd abba vegyél valamilyen USB -s N -es Wi-Fi -t.

2014. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem tudom mi a bajuk a plattformmal, szerintem stabilabb mint az usb.
2014. okt. 5. 14:42
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Hát igen, elég jó dolog volt szerintem is.


Amúgy pontosan mi a probléma a belső Wi-Fi -vel?

A sebességet kevesled vagy a hatótávolságot?


Azért kérdem, mert az is moduláris, szóval ugyan úgy cserérheted.

2014. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A sebességgel. 10/8 megát bír, full térerő mellett is. csak G-s wifi. Valamint néha gondol egyet, és eldobja a hálózatot. Toshiba Satellite L300-ról van szó amúgy, 5 éves gép.
2014. okt. 5. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!