Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretném a ps3-at monitorra...

Bárdos lajos kérdése:

Szeretném a ps3-at monitorra csatlakoztatni, úgy csináltam hogy vettem egy olyan kábelt aminek az egyik vége dvi a másik pedig hdmi (láttam hogy így kell videón) és amikor készen vagyok vele nem ad képet mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Tartsd folyamatosan lenyomva a PS3 bekapcsoló gombját addig, amíg nem sípol megint (kb 5 mp). Utána ha jól tudom kikapcsol magától. Majd kapcsold vissza, és akkor beáll alaphelyzetbe a kép. Onnantól már be tudod állítani rendesen.
2014. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam,nem segített semmit :(,estleg van valami köze ahoz hogy nem full hd-s a monitorom vagy esteleg ez a hdcpi cucc?
2014. okt. 6. 20:29
 3/6 TaKy99 ***** válasza:

Ha a HDCP zavarna be akkor a monitor az out of range hibaüzenetet írná ki.


szvsz ha a 2 csippanásos sztori megvolt, és úgy sincs kép, akkor kérdés, hogy másik TV-vel (akár analóg (RCA vagy Scart) akár HDMI) működik?


ha igen, akkor nézd meg egy másik kábellel. (HDMI kábel + HDMI to DVI átalakító.


ha nem, akkor a bekapcs led nem világít váletlenűl sárgán?

2014. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tvn müködik csak ezzel a hdmi to dvi-vel nem,nem világít sárgán csak amikor kihúzom szval a monitor érzekeli de semmi kép.
2014. okt. 7. 17:34
 5/6 A kérdező kommentje:
még milyen kábellel lehet?
2014. okt. 7. 17:35
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és a másik,nem átalakítóm van hnem olyan kábelem aminek az egyik vége hdmi a másik pedig dvi
2014. okt. 7. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!