Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudhatom meg ezt?

Honnan tudhatom meg ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kérdésem az lenne hogy jelenleg van egy 32 bit-es OP rendszerrel rendelkező gépem.A gond az hogy egy játékhoz(Fifa 15) 64 bites op rendszer kell.A kérdésem az hogy ha nekem 32-es van és felrakok rá egy 64-est akkor működne? Vagy honnan tudhatom emg hogy menne-e a 64-bites gépemen?Köszi

2014. okt. 7. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Régi processzorokon is mennek simán a 64bites rendszerek. De az adia64-ben megtudod nézni a processzor támogatja e.

Viszont 64bites rendszert csak akkor indokolt használni ha az x86-os nem tudja megcímezni az összes memóriád. Ez álltalában minimum 4GB rammot jelent. Az alatt felesleges 64bitest használni.

2014. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem.És ha nekem 2Gb memóriám van,és ráteszek egy 64bites rendszert attól elsz valami különbség a teljeseítményben?vagy valami mellékhatás?ÉS ezzel az aida64-el hogy tudom megnézni hogy támogatja-e a 64-bitest?
2014. okt. 7. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A cpu résznél.

Elvileg több rammot is fogyaszt. De ez sem biztos.

Mellékhatás csak annyi érhet, hogy nem kompatibilis a 32bites driverekkel és a régebbi programok játékok nem mindig mennek x64-eseken. Pl java is külön 64bites kell.

2014. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi szépen
2014. okt. 7. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!