Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a laptop billenty...

Hogyan tudom a laptop billentyűzetét kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Msi cx705 -öm van és be ragadt a billentyűzetén a bal Ctrl gomb (Nyomogatni lehet, csak úgy érzékeli ,hogy be van ragadva) és sajnos a youtube on se találtam róla videót, hogy hogyan lehetne szétszedni a billentyűzetét és úgy szétcsatlakoztatni és csak az usb-s billentyűről kezelni.

Van valami ötletetek mit tudnék ezzel kezdeni ?

Van-e valami trükk arra ,hogy kikapcsoljam a laptop billentyűzetét ?



2014. okt. 7. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az Eszközkezelőben próbálnám meg letiltani. De nem vagyok benne teljesen biztos, hogy járható út...
2014. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is, de nem találtam ilyen opciót, ha lehetséges és valaki leírná lépésről lépésre azért nagyon hálás lennék :)
2014. okt. 7. 16:08
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Nincs. Szét kell szedni annyira, hogy lehúzzad a szalagkábelét. Utána már nem fog bekavarni.
2014. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azt szerettem volna és csináltam is már ilyet, csak nem ezen a gépen, és az istennek se tudom szétszedni (20 percen át nem tudtam rájönni ,hogy hogyan kell,)

A laptop : Msi cx705

2014. okt. 7. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=0rTKzwNL7i4


A leírásban ott a 705-ös is.


Egyébként úgy keresd, hogy:

<gyártó> <típus> disassembly

2014. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Tessék: https://www.youtube.com/watch?v=0rTKzwNL7i4

Ha Ő nő létére szét tudja kapni, akkor neked is menni fog.


(Értelem szerűen te nem szeded szét ennyire, csak a billentyűzetre koncentrálsz.)

2014. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!