Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Képernyő csíkozódásra van...

Képernyő csíkozódásra van megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval monitorom full hd led Samsung ls22b150, csak vga csatlakozású, videokártyámhoz adott vga-dvi-i átalakítóval használom, aminek az eredménye hogy bizonyos játékoknál, főleg sötét színeknél látszódik meg jobban ez a függőleges halvány csíkozódás, annyira nem feltűnő jelenség de azért kicsit zavar.


Szóval 10ezer ft alatt milyen átalakítók vannak amivel ezt megszüntethetném, monitort meg majd később cserélem le ips panelra+hdmi csatlakozásút veszek.


2014. okt. 11. 18:51
 1/10 Axel015 ***** válasza:
én is tapasztaltam ezt, nekem azt mondták hogy ez ilyen és kész, az átalakító hibája az egész, mert a vga csati analóg a dvi meg digitális? o.O asszem, szoval szerintem tök mind1 milyen átalakítót használsz, az megmarad. szerintem.
2014. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hát szomorú..mind1 akkor majd monitor vásárlás lesz!
2014. okt. 11. 20:25
 3/10 pinkpancser ***** válasza:

A DVI milyen? Mert van amelyiken analóg is van.


[link]

2014. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
dvi-i
2014. okt. 11. 20:44
 5/10 A kérdező kommentje:
Pontosan DVI-I (DUAL LINK)
2014. okt. 11. 20:47
 6/10 pinkpancser ***** válasza:
Akkor valószínűleg nincs semmi átalakítás. Érdemes lenne kipróbálnod egy minőségi kábelt, hátha csak az szívat.
2014. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De van átalakítás, tehát DVI-I amit bedugok a videókártyámba, a másik fele meg vga ami a monitor csatlakozása miatt kell!

Így nézz ki-> [link]

2014. okt. 11. 21:10
 8/10 pinkpancser ***** válasza:
Átalakítás nincs, csak átkötés. Átalakítás akkor lenne, ha digitális jelből csinálna analógot, mint pl DSUB-HDMI -nél.
2014. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Milyen kábelt ajánlanál?
2014. okt. 11. 21:24
 10/10 pinkpancser ***** válasza:
Igazából nehéz bármit ajánlani, mert boltokban is gyakran találkozok elég magas áron kínai vackokkal. Az már jó jel, ha a csatlakozóknál van ferritgyűrű (az a kis henger pár centire a csatlakozótól). De ha tudsz kölcsönkérni valakitől olyat, ami rendesen működik, akkor előbb azzal érdemes kipróbálni.
2014. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!