Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fekete képernyő mi a baj?

Fekete képernyő mi a baj?

Figyelt kérdés
Kaptam egy barátomtólegy sszámítógépet amit már nem használ. Eddig semmi baja sem volt nala, itt viszont amikor be kötöttem, a kképernyő fekete mmaradt. A grafikus katya a házhoz illesztve egy kicsit mozog mivel a csavar menetje nem jó. Mi a megokdas, esetleg ennek lehet valami köze vagy teljesen más a baja?

2014. okt. 12. 02:33
 1/4 anonim ***** válasza:
nézd meg jó helyre kötötted-e a monitort előfordul hogy az alaplapi beépitett videókártyába(ha van)dugják be a monitort és akkor nemad képet mivel nem az van neki beállitva.
2014. okt. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden jó helyre van be kötve amikor be kapcsolom a BIOS hangja tudod .. Az sem hallatszik tehát elő sem hozza az egész rendszert hallom h forognak a ventilátorok de a BIOSt nem .
2014. okt. 12. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem régi gépemen a ram okozott ilyet. Szedd ki az összeset és egyenként próbálgasd.
2014. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

aha tehát pörögnek a ventillátorok de kép nincs

nekemis volt ilyen a CD meghajtó volt zárlatos eltávolitás után bebootolt a gép

2014. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!