Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért írja ezt ki ezt a hiba...

Miért írja ezt ki ezt a hiba üzenetet a gépem:exception processing message c0000013 parameters 75b3bf7c 4 75b3bf7c 75b3bf7c? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ez előtt újra kellett telepíteni a gépet mert nem nyitott meg semmilyen exe fájlt-t(winxp),meg folyton újra indult.Felraktam rá a win7 startert egy ideig jó volt utána azzal se volt jobb lassú volt nem nyitott meg pár dolgot.Most vissza raktam rá a winxp-t (tudom lejárt a támogatás vagy mi balablabla..elég gyenge gépem van).Na röviden tömören valaki tudna adni valamiféle megoldást erre??Előre is kösz.

2014. okt. 17. 16:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem,hogy amikor kicsi ablakba van valami ,akkor elég hülyén nagyítja ki az abalakot+ mikor húzogatom az ablakot kis méretben,akkor lassan reagál rá.
2014. okt. 17. 16:48
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Kétféle megoldást láttam:

- többször pendrive kihúzása után jelent meg, amikor előtte nem a szabályos eltávolítást választották > megoldás: visszadugták a pendrive-ot és szabályos eltávolítás után húzták ki.

- a hibaüzenet megjelenítését kapcsolták k: egy regisztrációs bejegyzés számértékének módosításával

[link]

2014. okt. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!