Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GPUBOSS, hwcompare, miért nem...

GPUBOSS, hwcompare, miért nem lehet elfelejteni ezeket, az abszolút hiteltelen oldalakat?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam egy kérdésnél, hogy az r9 290x az 7.8 pontot kapott GPUboss-nál, míg a GTX970 8.7-et. Aki ilyet belinkel, az nem tudja mi az a TESZT. Tele van hányva az internet velük. Nagyon ideges tudok lenni, nem az az egészben a felháborító, hogy két majdnem azonos teljesítményű kártyát így félrepontoznak ( igaz a 970 jobb, de kb. csak 8-10%-kal ), hanem, hogy ezzel tudatlan felhasználókat vezetnek félre, kérlek hagyjatok már fel itt az oldalon, ezeknek a szenny oldalaknak a linkelgetésével.

2014. okt. 20. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ez a leggyszerűbb, amúgy nézik a hűtést-fogyasztást, ezért ekkora a differencia.
2014. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En szoktam oket nezegtni, de az adatokat es nem a pontozast.
2014. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közelítő adatnak jó. Nézzél Benchmark-okat.
2014. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jó oldalak, butaságokat írnak, főleg a hwcompare, mivel csak specifikációkat ír, ami két külön architektúrára épült GPU-nál semmilyen hasznos infót nem ad. A lényeg, szerintem rossz oldalak ezek, inkább mindenkinek teszteket kéne olvasnia. Rengeteg jó oldal van. Ipon.hu is teszteli a VGA-kat, de a legjobb a prohardver.hu és külföldiek közül én a guru3d.com-ot imádom, ha már az ember elolvas 2 tesztet, tud következtetést levonni, ezért haragszom ezekre a hamis oldalakra.
2014. okt. 20. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!