Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer egér.1ms vs.2ms illetve...

Gamer egér.1ms vs.2ms illetve 60ips vs.30 ips. Hogy konkrétan mely egerektől van szó, a leírásban olvashatjátok. (? )

Figyelt kérdés

Van most egy CM Storm Xornet ( [link] egerem, amit a kényelmetlensége miatt úgy döntöttem, leváltok.


Ezt az egeret nézegetem már hónapok óta:

[link]

[link]


Van némi eltérés a két specifikáció között, a Xornet valamivel jobb (szenzor -teljesítményben).


Na a kérdésem: Mennyivel lenne rosszabb a Zalman egér? Hogyan reagálna a rángatásokra játék közben, illetve asztali munkánál? Mert elég gyorsan szoktam kattintgatni, ide-oda rángatni az egeret. Érezhetően lassabb lenne, vagy sem?


Nem szeretnék sokat költeni, és ebben az ár kategóriában ez a számomra legergonomikusabbnak tűnő egér.


Köszi


(Akinek van ilyen Zalman egere, az nyugodtan írjon róla tapasztalatokat! Görgő, fogás, szenzor stb:)



2014. okt. 23. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

1ms = 0.001s

Nem érzékelnél semmiféle különbséget. A dpi ennél lényegesen fontosabb, ha gyors, és pontos mozgásról beszélünk, itt pedig már számottevő különbség van a zalman javára(2000vs2500).

2014. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem... Meg fogom venni az egeret, amint meg lesz rá a lehetőségem. (csak egy kis megerősítés kellett)


És a 60ips (a Zalman esetében a 30ips) mit jelöl?

2014. okt. 23. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!