Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendszer hűtő ventilátort...

Rendszer hűtő ventilátort hogyan kössek be?

Figyelt kérdés

Szóval fogok venni egy számítógép házat(cooler master silencio 650 pure), amiben van 3db rendszer hűtő ventilátor, csak nem tudom, hogyan lássam el árammal.

Az alaplapba kell beledugnom vagy egyből a tápegységbe?

A tápegységemből jelenleg 1db molex kábel szabad, szóval nem tudom, hogyan kössek be 3 ventit.Vegyek molex elosztót és akkor elosztóval fognak működni?

Úgy tervezném, hogy elosztom kettő felé a molexet és annak az egyik csatlakozóját még kettő felé.Ez így működne?



2014. okt. 23. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A weboldalon azt írja, hogy van a házban szabályzó. Erre szerintem rá lehet kötni mindhármat, de legalább kettőt. Azt bedugod a tápba, ha még marad venti, akkor az mehet az alaplapra, gondolom ott lesz neki 3/4 pin is.
2014. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, ha megjön a ház akkor kitapasztalgatom :)

ment a zöld kéz!

2014. okt. 23. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!