Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik hangkártya interface-t...

Melyik hangkártya interface-t ajánlatos vásárolni ahhoz, hogy vételezni tudjam a gitáromat?

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy interface-t de nem tudom, hogy milyen választjak. Nem szeretném azért a legolcsóbbat megvenni, de nem is akarok baromi drágát mert 1. nincs annyi pénzem, 2. felesleges annyira profi cuccot vennem. Nézegettem olyan 80euró környékén levőeket és találtam néhányat ami megtetszet. Esetleg tudnátok -e ezekről mondani néhány szót, h megéri -e?

Roland UA 11 MK2 Dual capture

Steinberg CI 1

Behringer UMC22

Esetleg ebben az árkategóriában vmi más ami megérheti?


2014. okt. 24. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez egy remek cucc, ilyent hasznalok: [link]


Hacsak nem vagy profi zenesz, nem erdemes tobbet kolteni ra, a lenyegesen jobb interfeszek 30-40k korul kezdodnek.


Arra figyelj, hogy ne a kinai masolatat vedd meg, amit 3-6k-ert arulnak par oldalon.

2014. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!