Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs benne hangkártya?

Miért nincs benne hangkártya?

Figyelt kérdés
Manapság minden összeszerelt gépnél, vagy olyan konfignál amit itt a Gyagkorin raknak össze, egyikben sincs hangkártya..nem is kell, vagy hogy van ez?

2014. okt. 18. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
minden alaplapon van integrált audio
2014. okt. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az lehetséges, hogy ha berakok egy új videókártyát, az valamiért elrontsa a az audio-t? Mert nekem most ilyen problémám van..Lhet a tápom nem bírja?
2014. okt. 18. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet átváltott arrahogy az alapértelmezet audió eszköz a vga legyen. Linux alatt a rendszerbeállítások/hang/alapértelmezet kimenetnél változtathatod meg. Win alatt nem tudom
2014. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindengyik alaplapon van intergált hangkártya, ami tökéletesen kielégíti az igényeket. Kisebb-nagyobb számban előfordulnak olyanok, akiknek nem elég az integrált hangkártya, a zenével foglalkozók, nem tudom. Ennyire nem értek hozzá, nem tudom miben jobb egy PCI hangkártya, mint az integrált.

Igaza lehet az előzőnek, a videókártyán HDMI kimenet van, ami a kép mellett a hangot is továbbítja, ezért a rendszer beállította, mint alapértelmezett hangkimenetet. A tálcán lévő hangerő ikonra jobb gombbal kattintva majd a lejászóeszközöket kiválasztva, be lehet állítani az alapértelmezett lejátszóeszközt (Windows 7).

2014. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!