Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gépigény normális?

Ez a gépigény normális?

Figyelt kérdés
A nyáron fejlesztett fx 6300-as gépemen már nem fog futni az assassin's Creed Unity ? Mivel a minimális gépigényben egy fx 8350-et ír . Azét vicces lenne hogy a totál új újan rakott gépemen már semmilyen formában nem fut egy hamarosan megjelenő játék . Remélem ezzel csak egy kicsit kompromitálni akarják a címet aztán kiadnak egy "javított" gépigényt . Ti mit tudtok a dologról?
2014. okt. 25. 16:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

hát igen, nem kell mindent elhinni....


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=H1ck9rDA7g4

2014. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Inkább optimalizálni kéne, mint ilyen gépigényeket kiadni, megérné a plusz munka nekik is.
2014. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

azért nem optimalizálnak mert erős gép alatt írják magát a játékot.

Ha egy 1000 MHz-es 1GBram-os, gépen kellene leprogramozniuk, kénytelenek lennének optimalizálni, hogy náluk is jól fusson.

..de a 8 magos gépigényt így sem kell elhinni :)

2014. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Azért a Shadow of Mordor elég jól van optimalizálva...
2014. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ez a ubi nem tudja hova fokozni a pofátlanságot . Watch dogs- nál is eléggé megkérték de azóta nem telt el egy év és mégis harverileg 2-3 évet ugrottumk és ez szinte átverés . De remélem ez csak egy reklám gépigény ,hogy ez már ku*rvára next next gen cucc akarom mondani jelenlegi .
2014. okt. 25. 22:50
 16/20 anonim ***** válasza:
Én pedig remélem, hogy nem, és akkorát buknak üzletileg a következő játékaikon, hogy megtanulnak rendesen optimalizálni.
2014. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
AMD Phenom II x4 940 "csak" négy magos . Több mint valószinű hogy elmegy egy fx 6300-ason . Az azért vicc lenne hogy egy 6 magos processzorra nem tudják ráíni . Egy 6300-as erőssebb mint az xbox one cpu-ja legalább is nyers erő terén alapból veri . Most az ubi azt akarja elhitetni , hogy írtak egy nagyon laza engine-t ami már csak is "jelenlegi generációs hardveren " képes futni. Ezek vagy üzletemberek vagy technikai analfabéták.
2014. okt. 26. 10:51
 18/20 anonim ***** válasza:

Nyugi már kérdező!, simán vinni fogja az FX 6xxx-osod az assassin's Creed Unity-t.

Ha van egy normális videokártyád is e 6 magos proci mellé (nem GT 610-re gondolok 4GB RAM-al ! :DD) akkor simán fogsz tudni vele játszani...

2014. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elmegy majd FX6300-on is, de a CMT architektúrás processzorok Achilles sarka az egyszálú teljesítmény, amiben még egy kis Pentium is lenyomja a 45 ezres FX8350-et. Emellett az Assasin's Creedek mindig is kevés processzormagot használtak. Az FX-ek hat magja az esetek döntő többségében arra jó, hogy kompenzálja az egyenként gyenge magok hátrányát. Az AMD is dobta már a CMT felépítést, a Kaverivel már az egyszálú teljesítményt próbálta erősíteni, 2016-ban pedig a Zen processzorokkal visszatérnek az FX-es elhajlás előtti útra.


Ezért mondtam korábban, hogy rossz vásárt csináltál. Mivel kihátrál az AMD a sokmagos procik mögül, gyakorlatilag megszűnik az a minimális nyomás is, ami arra terelné a programozókat, a platform elhal, nyolc magra nem fogja megérni fejlesztened, vagyis ha kevés lesz a géped, kidobhatod és vehetsz helyette másikat.

2014. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Nem hinném hogy fx 6300 al rosz vásárt csináltam .Azt leszámítva hogy gépet venni sosem jó volt jó vásár :). Azt akarom mondani hogy a info magazinokban (chip) nem győzték dicsérni az ár érték arányt , valamint még gamer pc be is ezt tennék . 28e ft -ért annó nem találok jobbat bár ha még pár ezret rányomok vehettem volna ilyen fx 8***-ást de a 125 watt nekem már átlép egy lélektani határt . Az intel meg egyszerűen drága játékra . Ilyen teljesítményű i5 40e ft szóval szerinintem büszkén álíthatom hogy ennyi pénzből erőssebbet nem rakhattam volna össze .
2014. okt. 26. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!