Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a gépem?...

Miért nem kapcsol be a gépem? "Frissítések konfigurálása nem sikerült, módosítások visszavonása. "

Figyelt kérdés

Sziasztok:)


Amikor bekapcsoltam a laptopomat úgy 2 órával ezelőtt, kiírta h frissìtések konfigurálása. Mondom oké, megvárjuk, be is töltött. Aztán írja a szöveget, ami a kérdésben is szerepelt. Én meg azóta várok.

Egy óra után újraindítottam, nem használt, később kiszedtem az aksit is, de ugyanaz.

Múlt hét kedden is ez volt, ekkor újraindítottam, és felkínálta a windows "újrarakását", választottam az adatveszteség nélkült, de ugye így letörölte róla az alkalmazásokat, néhányat már azóta újra is raktam. Erre most megint kezdi. Fel sem kínál semmit, csak töltöget. Win 8-as op rendszer van rajta. (A gép pedig lenovo B590)


Holnap elég sokat kéne vele dolgoznom, szóval csak reménykedem, hogy nem dobja fel a pacskert.:/


Légyszi segítsetek!


2014. okt. 26. 18:25
 1/3 anonim válasza:

Végső esetben meg kéne próbálnod felrakni rá egy másik op rendszert. Mondjuk win 8.1, win 7, vagy linux ubuntut.


Ha gyorsan kell és csak dolgozásra, akkor egy ubuntut rakj fel rá, az még ingyenes is.

2014. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Linux-szal sajnos nem kompatibilis a program, amuvel dolgozni szeretnék.
2014. okt. 26. 19:44
 3/3 levis56 ***** válasza:
Telepítsd újra majd az legyen az első,hogy kikapcsolod az automatikus frissítést.Ha mégis frissíteni akarsz akkor manuálisan csináld. A a frissítések közül jelölj ki egyszerre 15-20-at,telepítsd majd így szakaszosan a többit.Azért csinálja a géped mert akkora mennyiségű frissítés gyűlt össze a win8-hoz hogy egyszerre képtelen a gép konfigurálni ennyi változást. Nekem is volt ez a problémám,most már ha újrarakom a gépet win 8.1-et teszek fel mert azon kevesebb az ilyen gond.
2014. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!