Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb proci játékra maximum...

Legjobb proci játékra maximum 40 ezerért?

Figyelt kérdés
Kellene egy processzor r9 290 mellé. FX6100 van mellette de szerintem nyakalja elég szépen mivel nem várt eredményt kapok. Tápom 700-as chieftec, ház, szellőzés megoldva tehát melegedés kizárva. Kártya max hőmérséklete 73fok. Gondoltam FX8320-ra(mivel csak egy tuning nélküli 8350) Intelekhez nem értek. Magonkénti teljesítményük lehet jobb, de árban is mutatkozik valamint tudtommal húzva a 8320 is elég erős és nem korlátozza az r9 290-et semmiben. 33 ezer körülért van 8320. Más tipp?

2014. okt. 27. 20:09
 1/4 A kérdező kommentje:
M5A78L-M Usb3-mas az alaplap egyébként
2014. okt. 27. 20:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Azzal az alaplappal ne csodálkozz, ha nem működik rendesen a gép. 20 ezer alatt nincs normális alaplap fx-hez.
2014. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hiába fogod megvenni a 8320-at, az alaplapod kevés lesz hozzá. 6100 alá is hiba volt ilyet rakni.

8320 nem fog benne megfelelően működni, szóval ez így zsákutca.

Én a helyedben eladnám a 6100-at meg az alaplapot és vennék egy i5-öt valamilyen normálisabb alaplappal (H97-eset nézz).

Ezzel így amit leírtál nem nagyon tudsz mit kezdeni.

Játékra meg amúgy is jobb egy i5(Haswell), mint egy 8320.


''Intelekhez nem értek'' Hidd el, az AMD processzoraihoz sem értesz :) Ha értenél hozzá, akkor eleve nem tetted volna fel a kérdést, másrészt nem vettél volna ilyen hulladék alaplapot, amivel most saját magadnak állítottál akadályt :)

2014. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Komplett gépre cseréltem a laptopomat. Ezek benne voltak. Részenként frissítem a gépet mivel nem vagyok milliomos. Eddig normális tápra és videókártyára volt pénzem. Most járok az alaplapnál és a processzornál. Akkor cserélek alaplappal processzort. Köszi a segítséget!
2014. okt. 27. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!