Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem viszi át a hangot a...

Miért nem viszi át a hangot a HDMI kábel a tv-re?

Figyelt kérdés

Van egy ASUS X551m laptopom, de amikor összekötöm LG fullhd tv-vel akkor nem viszi át a hangot a tv re a gépről.

Próbáltam egy másik laptoppal ami HP volt, összedugtam és már jó is volt.

És van 1 olyan problémám is, hogy a tvnek nem tölti ki teljesen a képét, csak középre tetszi. De ha átváltom például kiterjesztésre a megjelenítést a másolás helyett, akkor kitölti a tv-n a képet, de akkor nem ugyanazt látom mint a monitoron, hanem mintha két monitor lenne és kettéosztja a képet.

Mit tegyek?



#Asus #laptop #X551M #AVGABEÁLLÍTÁSOKBANSINCSENKITERJESZTÉS
2014. okt. 30. 12:41
 1/6 BM-Striker ***** válasza:

1. Alapértelmezett hangeszközt HDMI Audio-ra állítod

2. Azért mer a notebookod kijelzője nem Full-HD, csak HD. A skálázódást TV-n kell beállítani, ha lehetséges.

3. A kiterjesztésnek így kell működne.

2014. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az alapértlemezett hangeszközk között nincs ott a hdmi
2014. okt. 30. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítsd be a driverbe a képméretezést 0%-ra,és teljesen kitölti.
2014. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tv-n nem lehet beállítani
2014. okt. 30. 13:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs képméretezés a driverbe. és a másik laptop se full hd mégis kiméretezi a képet teljesen a tv széléig
2014. okt. 30. 13:06
 6/6 A kérdező kommentje:

Ugyanaz a felbontás az adott 2 laptopon 1366*768

és külön nem tudom átállítani a felbontást a tv-n és külön a gépen. egyszerre állítja mind 2 őt

Más felbontásnál lehet olyat h kitöltse a tv-t de akkor meg a monitor szopik.....

INTEL HD GRAFIKUS VEZÉRLŐPULTBA állítgatom am.. ez van

2014. okt. 30. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!