Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egér kábelt lehet valahol...

Egér kábelt lehet valahol kapni? (ilyet)

Figyelt kérdés
Kontaktos az egérkábelem. Úgy néz ki hogy az egyik fele USB nem a régi ps2 a másik fele ami bemegy az egérbe és ott bent csatlakozik ilyen pár tűs aljzatba. Lehet ilyen kábelt valahonnan beszerezni?

2014. okt. 30. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
én ezt úgy szoktam megoldani, hogy belül a törés előtt elvágom, kívül pedig a törés után és összeforrasztom. ilyen vezetéket így külön nem láttam még én se (főleg nem itthon)
2014. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na ezt csináltam én is, meg lett cinezve jó volt egy fél évig aztán most megint kezdi megadni magát
2014. okt. 30. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor megint ki kell vágni egy darabot :) vaaagy ha nincs más megoldás, akkor usb hosszabbító kábelből is csináltam már egérkábelt. 4 éve használom
2014. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy veszel egy vezetél nélküli egeret, + akkus elemeket, töltővel.

Azt nincs több kábel gond.

(én félévente cserélem a bill+ egeret)

2014. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!