Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyenge a procim, mit tudok tenni?

Gyenge a procim, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Gépem:


CPU: AMD Anthlon 5000 dual-core (2.2 GHz)

RAM: 4 GB

VGA: AMD Radeon HD 7700 Series(2 GB)

OP Rendszer: Windows 7 Ultimate


Vannak bizonyos játékok amiket elvisz a gépem pl a Battlefield Bad Company 2 full grafikán elviszi de pl a Battlefield 3-at már csak magason vagy közepesen, nem tudom, hogy a videó kártya baszódott el vagy csak a procim szar mert fél évvel ezelőtt vettem ezt a videó kártyát és szerintem nem anyira nagyon szar, hogy ne vigye el a BF3-at szagattás nélkül.


A kérdésem az hogy most a VGA a rossz a RAM kevés vagy a proci a szar és ha a proci a szar akkor hogyan tudnám feltuningolni, mert nekem a Bios-ban nincs olyan mint másoknak a proci tunningnál az a CPU Clock Ratio izé nekem nincs olyan.


Egyébként azért nem veszek új procit mert nem találok normális DDR2-es RAM kezelővel rendelkező processzort aki tud linkelhetne egyet.



2014. okt. 31. 12:17
 1/3 TallandThin Boy ***** válasza:
A processzor a leggenyébb láncszem.
2014. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A processzor a leggyengébb, de a VGA, meg a DDR2-es RAM se túl erős.
2014. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg minek van felrakva Win7 Ultimate? Nem hiszem, hogy szükség lenne Ultimate-re..vagy annyira értesz hozzá, hogy kihasználod a funkcióit?
2014. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!