Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Winchesterről eltűnt a...

A Winchesterről eltűnt a szabad hely, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy Western Digitalos 250GB-os (ami 232GB) winchesterem.Particionálva van,a C:-partícióra csak a windows-t rakom annak hagytam 32,8GB helyet,a többi mind a D:partíció ami pontosan 199GB. A D:partíción semmi rendszerfájl nincs,tele van programokkal,játékokkal,és letöltésekkel.Azt írja hogy a 199GB-ból 107GB szabad,viszont mikor belépek a D: partícióba és mindent kijelölök és megnézem a tulajdonságot akkor csak 72GB-ot foglalnak,azaz KB 20GB eltűnt a semmire.Próbáltam CCleaner-t,Ashampoo WINoptimizert,és töredezettség mentesítést is,semelyik sem segített,megnéztem a rejtett mappákat,semmit nem talált rajta,és nem tudom mit csináljak hogy visszanyerjem a 20GB-ot.A segítséget előre is köszönöm

#winchester #partíció #szabad hely eltűnik
2014. okt. 31. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tunt el, az sosem volt 250 gib-es. Amikor gigabajt-ot irunk, valojaban gibibyte-ra gondolunk. Gigabajt-nal 1000 a valtoszam, gibibyte-nal meg 1024. A gyartok gb-ben adjak meg a kapacitast, mert igy nagyobb szam lesz, de atszamitva gib-be, amiben mindnyajan gondolkozunk, sokkal kisebb lesz.
2014. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaok ezt beneztem. :D
2014. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engedélyezd a rejtett fájlok megjelenítését. Start/vezérlőpult/mappa beállításai/nézet/Rejtett fájlok, mappák és meghajtók megjelenítése.
2014. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajátgép tulajdonságokban a rendszervisszaállítás méretének csökkentése is lehet egy megoldás.
2014. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyik válaszoló nem látta amikor írtam hogy megnéztem a rejtett fájlokat nem volt rajta,és a CCleaner-ben is töröltem az összes rendszer visszaállítást.A PROBLÉMA MEGOLDÓDOTT A CCLEANER SZABAD TERÜLET TÖRLÉSE FUNKCIÓJA CSODÁKRA KÉPES,AJÁNLOM MINDENKINEK,és köszönöm a segítségeket.
2014. okt. 31. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!