Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, ha a gép teljese...

Miért van az, ha a gép teljesen kivan kapcsolva (tápkapcsoló, lent a főkapcsoló az áramelosztón) és bekapcsolok mindent, beindítom a gépet majd gyosan leáll elindul újra leáll és megint elindul hibátlanul. Minden indításnál ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Nem tudom, lehet orbitális nagy hülyeséget kérdek most, de köze lehet ahoz, hogy INTEGRÁLT VGA-T használok, és amikor indul a gép akkor egyből keresi a videókártyát, s nem találja azért indul újra?!
2014. nov. 1. 09:40
 1/5 A kérdező kommentje:
De ha menet közben újra elindítom akkor hibátlanul megy minden...! Szerintetek? :) (Várom segítségeteket, mert új a gép és elég ideges vagyok!)
2014. nov. 1. 09:41
 2/5 Tengor ***** válasza:
Az integrált VGA-hoz nincs köze. Valószínűleg táp problémája lesz a gépnek.
2014. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen? Most vettem egy Corsair AX860 tápegységet! :) Bár lehet hogy a moduláris tápba rosszul dughattam be valamit?
2014. nov. 1. 09:52
 4/5 Tengor ***** válasza:

Mielőtt megvetted a tápot, akkor is csinálta?

A BIOS-ban állítsd be, hogy ne keresgéljen, akkor az integrált kártya kérdését is ki lehet zárni!

2014. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A gépet tegnap vettem. A tapnak hangja sincs. A biosbeli beállítást mar próbáltam (nem nagy guru vagyok) de a biosban lattam hogy grapich card Information rámentem s nem volt semmi azon belül. Asus maximum VII Hero típusú alaplapom van egyebkent. Szerinted ott hogy lehetne kizárni?
2014. nov. 1. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!