Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet a WIFI router-t...

Hogyan lehet a WIFI router-t beállítani, hogy az internet működjön telefonon és táblagépen is?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy routert az emag.hu-ról,amihez nem jár telepítő cd. Rácsatlakoztattam a pc-re, a laptopon megy wifin keresztül az internet, de se a telefonon se a táblagépen nem tudom megnyitani a böngészőt. De a router konfigurációját igen. tehát a 192.168.1.1 az egyedüli ami működik.
2014. nov. 1. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

" a laptopon megy wifin keresztül az internet, "


-akkor nem a routerrel van gond,az jól áll,

2014. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mivel lehet a gond?Mert nem egy telefonon és táblagépen próbáltam, hanem többről, és egyiken sem működik.Egyszerre pedig minden kütyü nem hiszem, hogy tönkrement volna.
2014. nov. 1. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

" .Egyszerre pedig minden kütyü nem hiszem, hogy tönkrement volna."


-sőt ,tuti,hogy egyszerre nem mennek tönkre,de majd írd meg,hogy mi volt nálad a baj,

2014. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lali51 ***** válasza:

Állítsd be a routert.

[link]

2014. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!