Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Azokat a Steam kódokat,...

Azokat a Steam kódokat, amiket G2a-n meg hasonló helyeken (vagy akár hardveraprón) árulnak, azokat honnan szerzik?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdésem, hogy honnan szerzik, és hogy legálisak-e? (G2A-ról már hallottam, hogy nem, de mondjuk hardveraprón nem tudom honnan szerzik, és adják olcsón)
2014. nov. 5. 15:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy véletlen rossz kategóriába tettem, de nem tudom hova írjam.
2014. nov. 5. 15:13
 2/4 BM-Striker ***** válasza:
100%

pl Humble Bundle és társai, videokártyákhoz adott kuponok.


A Steam kulcsok legálisak, ha nem működnek, ez azért van, mert már fel lettek használva.



(Egyébként szoftver témakörbe kellett volna írni)

2014. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hypno ***** válasza:
Ha működnek, akkor tök mindegy. Az eladóknak meg a van a hasznuk, és a vásárlók is jól járnak.
2014. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van a steam piac. A steamen megszerzett pénzt nem kérhetik ki bankszámlájukra csak levásárolhatják, akár ajándékba is. Ezért te kifizeted nekik és olcsóbban hozzájutsz. Azért adják olcsón mert ők "hivatalosan" semennyiért nem adhatnák.
2015. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!