Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte Geforce GTX760-ról...

Stark2000 kérdése:

Gigabyte Geforce GTX760-ról (WF2OC) mi a véleményetek? Mennyire lehet hangos 2db légkavaróval? Esetleg túlmelegedhet Sharkoon Vaya 2 házba?

Figyelt kérdés

A fent említett Sharkoon gépházzal rendelkezek, és tudtommal nem férne bele a 3 légkavarós változata ennek a kártyának. Ennek érdekében, pedig vagy Asus-t vagy pedig ezt fogom megvenni: [link] . Igazából a giga jobban tetszik, az Asus GTX760 olyan, mintha le lenne reszelve az eleje (vagyis a csatlakozóknak az ellenkező oldala): [link] . R9 270X-szeket is nézegettem, de mivel én Counter-Strike Global Offensivbe szeretem meg örökíteni a szép fragjeimet, ezért a Shadowplayt nagyon jó dolognak tartom, és így nekem is hasznos lenne... (A mostani kártyám egy HD5770, is mint kiderült, ez annyira nem szereti a Global Offensivet FullHD-n Fraps felvétel alatt).


Nos, szerintetek megérné?



2014. nov. 5. 16:32
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
55%
GTX760 túl drága, R9 280 jobb lenne FRAPS-al.
2014. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Fraps inkább a procit terheli le. Én mindenképp az ASUS-t választanám. Általában jobb. A Giga időnként szívesen elhanyagolja a minőséget.


Videórögzítés egyébként AMD-n is van a Gaming Evolved klienssel, de nekem az a tapasztalatom, hogy még elég sok benne a hiba, megbízhatatlan.

2014. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 - megfontolom még az AMD-t is, mellesleg, nem is figyeltem hogy ennyire olcsó.


2# Akkor lehet, hogy az Intel Q8400-zal lesz a baj (az azért érdekes lenne)? Hűtése biztos jó, tápegység nem rég lett cserélve (FSP Raider 550W), szóval az se lehet baj. Még talán merevlemez lehet a gond, de a játék SSD-n van, a másik winchester pedig egy alig fél éves 1TB-tos WD Caviar Blu (azt hiszem "WD10EZEX" ).


Nem tudom, Asus akkor se tetszik. Bár lehetséges, hogy utána olvasok PH!-n, hátha van az Asusról valami. Ha a hűtéséről jót mondanak, nem kizárt, bár még MSI is képbe jöhet, csak az meg drága...


AMD-től láttam már a Gaming Evolved-det használat közbe. Haveromnak rengetegszer omlott össze a felvétel közepén (neki R7 260X-sze van, bár igaz ő nem is FullHD-n játszik, hanem 1280x720-ba). A kezelő felülete még azt mondom oké, meg úgy a beállításai is egész kezelhetőek, de ahogy olvastam a ShadowPlay stabilabb és jobb az NV-nél.


Amúgy ha a processzor is cserés, akkor mit tudtok ajánlani? 15-18 ezer forintot rá tudok szánni új alaplapra, de procira már csak 35 ezer marad, ugyanis többi kell videokártyára is. (Ramom van, Corsair Vengeance DDR3 1333MHz CL9 8gb KIT. Alaplapomat ne kérdezzétek milyen, de azt tudom hogy támogat DDR3-mat, hiszen most is az megy benne. :D)

2014. nov. 5. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A Fraps simán összehoz 50% fps esést, ami egy kompetitív shooterben nyilván megengedhetetlen. A másik kettővel 10% alatt van. Én procit emiatt nem is cserélnék. Viszont ha a cél a Global Offensive, egy GTX660 is legalább kétszer erősebb a mostani kártyádnál, ráadásul ShadowPlay azon is van.
2014. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor lehetséges, hogy elkezdek használt GTX6**-zas kártyák után nézni.


Például ez jónak tűnik: [link] , ráadásul 770 szintű (ha jól tudom), 60.000 Ftért pedgi egész jó, és postaköltséggel még annyira nem is veszélyes.


GTX660TI - GTX670 - GTX680 (Garival) használtan kb. mennyit érnek? Mert többet egyikért sem akarok kiadni, mint amennyit valójában megérnek a használt piacon!

2014. nov. 5. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!