Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép Probléma? Többi lent!

OwnMckendry kérdése:

Számítógép Probléma? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akadna egy olyan problémám, amire eddig sajnos nem jöttem rá mitől lehet. Elmesélem az egész esetet.

Elhatároztam hogy kitakarítom a gép belsejét, gondoltam jót teszek majd vele, mert régen nem volt már takarítva.

Már most írom hogy nem nyúltam semmihez nem piszkáltam semmit, csak a port próbáltam minél jobban eltávolítani.Össze raktam viszont indításkor 3 sípolás fogadott, előszőr ramra gondoltam így megint szétszedtem hátha elmozdítottam valamit. De semmi. utána megint be indítottam megint sípolt. Kiszedtem a ramokat. Ram nélkül sípolt. Betettem egyet, nem sípolt, másodikat, nem sípolt, harmadiknál viszont igen. kicseréltem a negyedik ramal úgy nem volt gond. utólag betettem a 4. is a 4. portba érdekes módon nem volt sípolás. Ezután el telt kb 3 nap zökkenő mentesen, nem volt gond. Viszont most az előbb hirtelen kaptam egy kék halált. Sosem fordult még elő egyébként velem. Mikor újra akartam indítani a gépet, ahogy szokott indult is, de nem volt kép nem érzékelte a billt illetve az egeret. Több indításnál ugyan ez fogadott. megint szét szettem, kiszedtem a ramokat, betettem egyet megint normálisan elindult érzékelve mindent. Egyesével végig probálgattam a ramokat, hogy kiderítsem melyik a hibás, de megint bent van mind a 4 és nincs semmi gond. A kérdésem az lenne hogy mégis mi a fene lehet a gond? vigyem el szervízbe vagy mint tegyek? Köszönöm szépen!



2014. nov. 5. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
en a helyedben kideritenem a 3 sipolas mit jelent. az alaplap kezikonyveben vagy online ratudsz keresni az alaplapod tipusa utan. de nagy valoszinuseggel valami nem erintkezik rendesen, vagy az egyik ram kezd megnyekkenni.
2014. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!