Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a számítógépem baja?

Mi lehet a számítógépem baja?

Figyelt kérdés
Van egy HP Compaq DC7600-as asztali pécém, már kb 1 hónapja nem használtam. Ma viszont bekapcsoltam és ugyan elindul, de sem a billenytűzet nem világit, sem a monitor nem működik. Meg sem szólítja a képernyőt, de a billenytűzet az egyet pislog, de utána hiába nyomkodtam rajta bármit, képet nem tudtam vele elővarázsolni és semmire sem reagáll. Ki be kapcsolgattam, azután sem indult el. Megnéztem, hogy kicsuszott e a videókarim, de nem, a monitor kábele is jó és a csatlakozója is a helyén van mindkét helyen. Tud valaki segíteni esetleg, mi lehet a jelenség oka, mi romolhatott el benne vajon egy hónap eltelte után? A gép nem volt mozgatva sem, hogy kicsuszzon belőle valami. A gép led-jei világítanak, mondjuk annyi van még, hogy nehezen tudtam csak elindítani, mert olyan mintha elsőre nem reagált volna a bekapcsolásra.Segítséget szeretnék kérni ehhez.Előre is köszönöm

2014. okt. 30. 15:02
 1/4 Tengor ***** válasza:
Valószínűleg táp baja volt / van. A helyedben nem kapcsolgatnám, mert gondol egyet a táp és még az eddig működő részeket is magával rántja.
2014. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemsemmi!Akkor jobban járok ha a garanciapapír után kezdek nézegetni, ha még egyáltalán garanciális,mert sajnos abban sem vagyok már biztos.Ez 99%-os lehet,hogy táp baja van?
2014. okt. 30. 15:12
 3/4 Tengor ***** válasza:
Az elsőre nem reagálós dolog elég valószínűvé teszi.
2014. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hat,ha meg tenyleg letezik az a garancia,akkor en a helyedbeen,gondolkodas nelkul szakemberhez fordulnek vele.Leirasod alapjan a vinyora tippeelek,habar ez sem biztos,de a vegen ramehet a procid is a ki-be kapcsolgatassal !
2014. dec. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!