Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb Nvidia...

Uherga11222000 kérdése:

Melyik a legjobb Nvidia videókártya amit egy Athlon II x4 740 3.2GHz processzor kihajt?

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 20:08
 1/9 papagenou ***** válasza:
pontosan az, amelyikre van elég pénzed. mert igazából teljesen mindegy, hogy mit raksz mellé, ugyanis az a proci a legtöbb játékra elég, míg videokártyából jellemzően erősebb kell sok játékhoz - ez persze felbontás függő.
2014. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azért gondolom nem csatolhatok hozzá egy Nvidia GTX Titan-t...:D Azt nem bírná el. Nekem a legfelső határ kéne.
2014. nov. 6. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz neünk meg egy felbontás.
2014. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 papagenou ***** válasza:
az a fajta ember vagy, aki csak u-hdban hajlandó játszani, mindent maxra véve, vagy megvagy 720p, közepes beállításon is?
2014. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megvagyok 720p-ben közepes beállításokkal és egy olyan videókártyával ami ezt tudja, nem baromi drága és a processzor elég hozzá.
2014. nov. 6. 20:33
 6/9 BM-Striker ***** válasza:

Nincs konkrét legfelső határ, ahány játék, annyi helyen lehet CPU bottlneck (és ez kivétel nélkül, minden x86-os CPU-ta érvényes),

Midig találsz olyan szituációt, ahol egy erősebb kártya jobban teljesít.


A 740-ről ítélve, amúgy sincs annyi pénzed gépre, hogy valami nagyon aránytanul erőset vegyél.

2014. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A CPU-t is le akarom cserélni, csak az még odébb lenne. Most vettem bele még 8GB-t RAM-ot. Pénz az lenne, csak nem tudom milyen kártyát vegyek. Olyan brutált sem akarok. Mondjuk egy GTX770. Azt kihajtaná?
2014. nov. 6. 20:40
 8/9 papagenou ***** válasza:
ja, mert a 770 100eért nem drága egy kicsit sem... :D mellesleg a legtöbben azt mondanák, hogy nem, nem fogja kihajtani. de ha fejleszteni akarsz procit, akkor miért ne, ha van rá pénzed s kell az neked? - csak nem tudom miért akarnál 770et 720phez... "gyanús ez nekem"
2014. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt mondtam, hogy én már azzal is meg vagyok elégedve. De ha lehet tovább, akkor az nekem még jobb lenne. A jelenlegi gép még egy kicsit ratyi, ezen meg vagyok elégedve a 720p-vel. De ha lehet Full-on játszani akkor én úgy fogok, nem 720p-ben!xD
2014. nov. 6. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!