Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs hang a gépemen?

Axel015 kérdése:

Miért nincs hang a gépemen?

Figyelt kérdés
most lett összerakva, ujratelepítve, fent van a driver, jelzi hogy be van dugva a hangfal, de nincs hang, letiltva sincs, mi lehet a baj? segítsetek légyszi.

2014. nov. 9. 10:32
 1/3 A kérdező kommentje:
jó a hangfalam is, mert lepróbáltam mással, megy az is. csak nem jön ki hang a csatikon egyiken sem.
2014. nov. 16. 17:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Így látatlanban, nézd meg, hogy ha van a hangkártyádnak digitális kimenete, akkor nem e az van kiválasztva alapértelmezésnek. Ezt a vezérlőpult hang résznél tudod megnézni. És persze, hogy biztos jó helyre csatlakoztattad a hangfalat.
2014. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, a digitális kimenetet már letiltottam, és nem is kevertem össze, zöld a zöldbe :D nem értem mi lehet a baja, de megoldottam, rendeltem egy hangkártyát xD de azért csak érdekelne hogy mi a jó istenért nem jön ki hang rajta..
2014. nov. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!