Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Intel Pentium G3420...

Egy Intel Pentium G3420 integrált GPU-ja helyett milyen videókártyát lenne érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés

A gépet netezésre, filmezésre használom, meg néha játékokra.

Felbontás: 1920x1080


Max 20.000 forintot szeretnék rászánni, mivel nem vagyok hardcore játékos, de az új monitor miatt kellene valami normálisabb vga a gépbe, mert eddig csak 1280x1024-el kellett megszenvednie az integrált GPU-nak, de nagyobb felbontáson már nem akarom kínozni.



2014. nov. 9. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Elarulok egy nagy titkot: uj monitor miatt nem kell foltetlenul nagyobb felbontast beallitanod! En is casual gamer vagyok, 27"-es monitoron jatszok 13xx-es felbontasban.
2014. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Használtan hd 7770/7790.
2014. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is amit a 2. mondott az jó csak használtan.
2014. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1 - Tudom, hogy nem kell feltétlenül nagyobb felbontás, de ha kisebbre állítom, akkor meg számolgathatom a pixeleket, mert 32"-os a monitor.
2014. nov. 9. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"akkor meg számolgathatom a pixeleket, mert 32"-os a monitor."


32"-es monitortol jatek kozben ugyis par meterre ulsz, kulonben folyton ide-oda mozgatod a fejed, mint a nezok egy tenisz meccsen, es megfajdul a nyakad. Ha meg ennyire tavol ulsz, ugysem latod a pixeleket, szal nem ertem a problemad.

2014. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!