Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki tudom cserétetni a hibás...

Ki tudom cserétetni a hibás laptopom egy másikra a boltban ami ugyanolyan árban van?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy nem olvastam eléggé utána a dolgoknak és vettem 120-ezer ft-ért egy gépet, de semmi gond nem lett volna ha nem lesz szar...és ennek az áráért vehettem volna egy klasszikusokkal jobb gépet is.

Kérdésem az lenne hogy el lehet érni hogy ne ezt javítsák meg hanem az áráért adjanak egy másikat? Vagy még az is jó lenne ha ráfizetnék mondjuk 10-ezret és úgy hoznék el egy drágább gépet csak ezt vegyék be a vételi árért.

2014.04.01-én lett vásárolva(bolondok napja)

Garancia így még van rá.

Tudom hogy hülye voltam de tudnátok kicsit okoskodni mik a lehetőségeim?


2014. nov. 9. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

".és ennek az áráért vehettem volna egy klasszikusokkal jobb gépet is."


Aprilisban, vagy most vehetnel sokkal jobb gepet ennyiert?


Egyebkent ez attol fugg, mit tudnak megoldani olcsobban, javitast vagy cseret.

2014. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már áprilisban is vehettem volna..
2014. nov. 9. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
A lehetosegeid az eladod joindulatatol fuggenek, ha megjavitjak par honap alatt, azzal eleget tettek kotelezettsegeiknek, szal naluk kene erdeklodnod.
2014. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!