Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitor No Signal jelzést...

CraigVicious kérdése:

A monitor No Signal jelzést ad. Mi és hol lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nem rég jelentkezett a fent említett probléma. Ahogy olvasgattam tápegység / vga elromlását írták. Igazából én is arra gyanakodok. A hiba igazából eddig párszor jött elő. Egyszer "hidegindításnál", több alkalommal pedig mikor Skype-on keresztül hívást indítottam / fogadtam. A fura nekem igazából az egészben az,hogy terhelés alatt minden rendesen működik. Ha a kép elmegy egy áramtalanítás általában megoldja a problémát,de van,hogy csak sokadik alkalommal jön vissza a kép. Csere tápom sajnos nincs,régebbi vga-m is kölcsön van jelenleg adva (szóval a cserélgetés most nem opció). Sapphire R7 260X 1GB DDR5 11222-05-20G a vga típusa, Cooler Master 600W Elite Power RS600-ACABM2-WB pedig a tápegységé. Szerencsére még mindkettő garanciális,szóval a javíttatással nem lesz gond. Addig valami megoldást tudnátok ajánlani amíg nem tudok egy csere tápot / vga-t szerezni? (Kb. 1-3 hét időtartamra és ne az legyen a tipp,hogy ne skype-oljak addig. :D ) Esetleg valakinél történt hasonló meghibásodás?

2014. nov. 9. 20:42
 1/3 Valaki-Találd-Ki ***** válasza:
Lehet a monitor a kuka. Vagy a táppal van a baj a VGA-t hagyd
2014. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
El is felejtettem megemlíteni,hogy a monitort cseréltem már. Szóval annak szerencsére nincs baja.
2014. nov. 9. 22:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta próbáltam Steam-en keresztül hívni ismerőst. Ott nem volt a jelvesztéses probléma.
2014. nov. 10. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!