Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a gamer és a...

Mi a különbség a gamer és a sima fejhallgató között?

Figyelt kérdés
A barátom azt szeretné 1éves évfordulóra de nekem foggalmam sincs hogy mi az a gamer fejhallgató miben más mint egy sima? És tudnátok ajánlani nekem márkákat amik minőségileg jók és 10-15nél nem drágábbak? Köszi :)

2014. nov. 17. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

a legtöbb gamer jelzésű termék semmiben sem különbözik egy alaptól csak kinézetre agyon csicsázzák, minnél "legóbb" egy termék annál "gamerebb" kb.. :D

minőségben semmivel sem jobb társainál csak drágább mert menő :D

Én most ilyet használok a legfőbb szempont a féloldalasság volt, hogy azért fél fülemre halljak ':)

[link]

2014. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:

A helyedben nem vennék ilyen jellegű terméket senkinek ajándékba, hacsak az illető nem adja meg pontosan, hogy mit szeretne. Nagy csalódást lehet így okozni a másiknak, és ahhoz drága, hogy csak úgy díszelegjen a polcon.

Hasonló helyzetekben én azt szoktam csinálni, hogy a másik kiválasztja, hogy mit szeretne pontosan és azt kapja meg. Ekkor a meglepetés ereje ugyan csökken, de azt valamelyest vissza lehet hozni valami apró meglepetéssel a "nagy ajándék" mellé.

2014. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tengor ***** válasza:
#1, ezzel max beszélgetni lehet. Játékra alkalmatlan, mert még csak nem is stereo.
2014. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Brenya ***** válasza:

Általában jobb a hangzásuk(+ a mikrofon,és hangerőállítás a fejhallgatón),még lehetne sorolni a különbségeket.

Itt az elsőről jók a vélemények, de végignézheted a többit is.:Köszönettel: [link]

2014. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vok - nem vagyok über gamer én tst használok játék mellett, ugyhogy nem a hangélmény az elsődleges, számomra legjobb választás volt. Épp ezért nem jó másnak venni fülest mert kinek mi :)
2014. nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!