Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megy a gép, tökjó, egyszercsak...

Megy a gép, tökjó, egyszercsak megfagy, no reboot, csak csipog. Mi a gond?

Figyelt kérdés

Tehát pl játszok, aztá befagy, bezárja a játékot utána fagy le, vagy csak böngésző nem válaszolgat. Rendszer alatt nem csinálta még, hogy teljesen megfagyott, bár általában játszok, ha gépnél vagyok. Aztán csak csippanik egyet néha néha, kb szabályos időközönként. De nem a belső hangszóró, ami bootolásnál, talán a hdd olvasási hiba miatt.

Átdugom a merevlemezt másik csatlakozóba és vagy jó, vagy nem. De valamelyik csatlakozón mindig jó. Egy ideig. Tehát lefagy, átdugom a hdd-t, ugyan az, átdugom a harmadikba, jó. Megy szépen. Aztán vagy aznap megint megfagy, vagy másnap, átdugom megint, valamelyik csatlakozóban jó egy ideig, és ugyan ez egy végtelen körforgásban.

Mi lehet a baja?

Merevlemez?

Memória?

Panaszkodott már kevés memóriára, de azt mostanában elhagyta.

Próbáltam másik sata kábellel, kihuztam a dvd meghajtót is, csak a hdd maradt, mindenhogy csinálja.


2014. nov. 17. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Homersekleteket figyeled?
2014. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Átdugom a merevlemezt másik csatlakozóba és vagy jó, vagy nem. De valamelyik csatlakozón mindig jó. Egy ideig. Tehát lefagy, átdugom a hdd-t, ugyan az, átdugom a harmadikba, jó. Megy szépen. Aztán vagy aznap megint megfagy, vagy másnap, átdugom megint, valamelyik csatlakozóban jó egy ideig, és ugyan ez egy végtelen körforgásban. "


Tehat sikerult megallapitanod, hogy tokmindegy, hogy hova csatlakoztatod a merevlemezt. :D

2014. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Procit mutatja a gép elején 40 fok körül van, De hidegen indulva se jó, ha már lefagyott.


Igen, mindegy hova dugom, előbb utóbb behülyül, de egy másik random csatlakozóban mindig jó.

2014. nov. 18. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!