Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI EX720-as laptopba milyen...

MSI EX720-as laptopba milyen HDD, illetve SSD beépítő keret való DVD-író helyére?

Figyelt kérdés
Pl. ez jó hozzá? [link]

2014. nov. 18. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó, csak eBay-ről kevesebb mint féláron megvan. 2nd HDD caddy-t keress. Ebbe tedd a HDD-t, a HDD eredeti helyére pedig az SSD-t.
2014. nov. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. nov. 18. 01:53
 3/7 klt ***** válasza:
Szerintem meg nem jó, mert ha jól tudom, az EX720-ban nem SATA DVD van, hanem PATA. Vagyis IDE-SATA adapteres fiók kell.
2014. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
GT10N DVD író van a laptopban ami a képek alapján eléggé SATA.
2014. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ebben Sony Optiarc AD-7560S van.
2014. nov. 18. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Így sem változik sokat a dolog, a legtöbb notebookba a szabványban meghatározott méretű optikai meghajtó kerül, ezzel a mérettel egyezik a beépíthető keret is. Sőt, a beépíthető keret előlapja felcserélhető a DVD meghajtó előlapjával így észre sem venni, hogy HDD van a DVD meghajtó helyén. Továbbá az említett meghajtó SATA csatlakozós, így most írom harmadszor: jó a kinézett keret.
2014. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 klt ***** válasza:

Bocsánat, én emlékeztem rosszul. EX700 volt, amibe a PATA-SATA átalakítós fiók kellett, nem az EX720.

Csak nagyon ismerős volt a típus neve, és emlékszem, hogy abba sokáig kerestünk belevaló fiókot. De ez nem tegnap volt, henem 1-2 éve legalább.

Úgyhogy, bocsi, megkavartam a vizet... :(

2014. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!