Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus F5N laptopom ki-be...

Asus F5N laptopom ki-be kapcsol, de mi lehet még a baja?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Asus F5N laptopom ami állandóan ki és be kapcsolja magát. Régebben is csinálta de mindig bekapcsolt egy idő után. A bios ig sem tud eljutni. A gépet már darabjaira szedtem majd újra össze raktam ( portalanítottam már amennyire tudtam, ventillátor kapott egy kis olajat, újra pasztáztam a videókarit és a procit ) és a belsejében minden éppnek látszik, égés/korrozió nyom nem látható. Próbáltam úgy indítani hogy másik procival, memória slotokat végig kipróbaltam és a ramokat is. Mind1 MINDENT átnéztem rajta mégsem kapcsol be. Esetleg valakinek ötlete? Vagy hajítsam ki a 8. ról?


Előre is köszönöm a válaszokat



2014. nov. 18. 10:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
U.i.: végülis csak is akkor kapcsol ki és be ha el akarom indítani a gépet. Magától nem csinál ilyet
2014. nov. 18. 10:33
 2/17 anonim ***** válasza:
winyó és dvd nélkül is probáld meg
2014. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja és akksi nélkül és csak aksival hálozat nélkül
2014. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Semmi eredmény. Még oda sem jutok el hogy a 4 ledje felvillanjon egyszerre ( azt hiszem bios betöltés után szokott felvillani a 4 led )


[link]

2014. nov. 18. 11:47
 5/17 A kérdező kommentje:
Nemtudom számít e, de ha hálózatról inditom és inditás után lehajtom a fedelét akkor leállás után nem indítja magát újra és újra hanem kikapcsolva marad. De ha fel van nyitva akkor folyamatosan probálja magát indítani. Komolyan mondom olyan mintha bios szállt volna el. Nem bírja betölteni újraindul.
2014. nov. 18. 11:53
 6/17 anonim ***** válasza:

1 kérdés? de maradjunk, az újra indítgatásnál.


A venti is leáll majd újra indul ?


és mi volt az előzménye hogy elromlott ? vagy már igy vetted ?

2014. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
+ kérdés van másik monitorod ki szeretnék probálni valamit
2014. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Csináltam gyors egy videót hogy lásd mi a probléma.


[link]


A baj tegnap este kezdődött mikor elinditottam egy filmet. Kiraktam teljes képernyőre és egyszercsak becsíkozodott a képernyő és nem reagált semmire. Hosszan nyomtam a power gombot hogy kikapcsoljam, utána mikor újra akartam indítani a gépet ne sikerült mert azóta azt csinálja amit látsz is a videón. Ha van benne winyó ( videót mikor felvettem nem volt benne ) akkor lehet hallani hogy működik, de mikor kikapcsol leáll.


És sajnos nincs másik monitorom

2014. nov. 18. 13:38
 9/17 A kérdező kommentje:
Jah és még annyi hogy volt kivéve belőle a gombelem 1 percre de a probléma még mindig fent áll
2014. nov. 18. 13:48
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha becsikózódik a képernyő akkor megfőtt a BGA


szedd szét és nézd meg nem e melegszik

2014. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!