Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Assassin's Creed Unity,...

Assassin's Creed Unity, másnál is ennyire "droppol" az FPS? Mi lehet a szűk keresztmetszet a gépemnél?

Figyelt kérdés

Intel Core i7 930 2800mhz

12GB 1600mhz Corsair CL9-es memória 3 csatornás

Sapphire HD7870XT 925mhz alap 975 Boost plusz 1500/6000mhz 2GB memória ( ez nem Pitcairn GPU-s, hanem Tahiti Le )


A lényeg, hogy mediumon ( nem állítottam külön külön részletességet, hanem globálisan mediumra nyomtam ), eléggé droppol a frame-rate, ami amúgy sem olyan magas. Van, hogy 28-30Fps-sel játszom, aztán egyszer csak, mintha "swappelne" a játék beröccen, pedig van memóriám dögivel. Esetleg mediumnál is kevés neki a 2GB videó memória?

14.9-es driver van fenn, van az AMD oldalán egy új béta driver, az segítene?

Önmagában, nem az zavar, hogy nem tudom max.on játszani, hanem az FPS ugrándozás, dühítő és játékélményromboló.



2014. nov. 19. 19:06
 1/6 TallandThin Boy ***** válasza:
Igen, mert rosszul optimalizálták a játékot.
2014. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amúgy most néztem épp az előbb egy videót, ahol mindkét konzolon ( PS4, Xbox One ), nem megy még 30FPS-sel sem, gondolom a konzoltulajdonosok is dühösek lehetnek.


Én nem vagyok egy nagy "legyen meg a 60 FPS" őrült, csak szeretnék egy viszonylag 25-30FPS-t, amivel élvezhető a játék, akár low-on, de még ott is 50-ről 10-re droppol a frame rate.

2014. nov. 19. 19:23
 3/6 halalfalo ***** válasza:
Elvileg a legfrissebb Beta driverrel jobb, de ezt most nem az AMD rontotta el. Ilyen a játék. Majd patchelgetik és fél év múlva megveszem leakciózva fele ennyiért, akkor már talán elindul a gépemen. :D
2014. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


"Mindez lefordítva nagyjából azt jelenti, hogy a Ubisoftnak fogalma sincs, miért fut rosszul a játék."

2014. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na mind1, most egy játék miatt nem fogok semmit lecserélni a gépemben, mivel az összes többi játék, amivel játszom és ami érdekel a jövőben menni fog ezen is. Csak hát AC: Black Flag után kíváncsi voltam tudnak-e igazán jót felmutatni, mert az tényleg nagyon jó játék volt.
2014. nov. 19. 22:21
 6/6 anonim válasza:
Ps4-en is akadozva megy, mert az okos Ubisoft olyan nagyon az élethű grafikára ment' hogy elfelejtette rendesen megcsinálni ezt bizonyítja, hogy annyi hiba van benne és olyan, amit egy 2014-es játéknál szégyen elkövetni. Ja és a patch, a legutóbbinál néhány hiba kijavult, de az ember arca a videókon eltűnt vagyis a szemgolyója és a szája maradt meg. Meg az is közrejátszott, hogy 2 játék, rövid idő, lehetetlen ennyi idő rendesen megcsinálni 2 játékot. Most csalódtam az Ubisoftban.
2014. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!