Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap hőmérséklet?

Alaplap hőmérséklet?

Figyelt kérdés

Elkezdtem tesztelgetni meddig tudom húzni aFX-6300-as procimat. Egy Gigabyte 970A-UD3P lappal húzom, a proci hőmérséklete okés és már 33 perce fut a prime 95 hiba nélkül. Viszon van valami amit nem tudom minek a hőmérsékletét mutatja:

[link]

A képen az a sor van kijelölve amiről fogalmam sincs mit mérhet. Bár van egy tippem miszerint az északi híd hőmérséklete talán de inkább nem tippelgetek. Olvasgattam külföldi fórumokat is de sehol sem írták le mi ez. Épp most érte el a 80 fokos hőmérsékletet és kiicsit aggaszt.



2014. nov. 20. 04:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem annyit sikerült kihámoznom ebből, hogy ez a power management része az alaplapnak, más alaplapnál találtam leírást, ott azt írták, hogy 40-125 c fok a működési tartománya, de ez nem biztos, hogy igaz a te alaplapodra is, de lehet kapsz majd egy pontosabb választ is.
2014. nov. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
VR valószínűleg azt jelenti,hogy voltage regulator (feszültségszabályzó), ami egybevág az 1. válasszal.
2014. nov. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!