Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tabletet vegyek egy 10...

Milyen tabletet vegyek egy 10 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Én nem használok, és kb. semennyire nem is vagyok képben tablet fronton. Nem tudom melyek a jó, és megfizethető márkák. Mivel egy 10 éves kislányról van szó, nyilván nem a leg-leg-leg kellene.

Előre is köszönöm a szakértő segítségeket ! :)



2014. nov. 20. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó válasz elég retard volt, kivéve ha általánosítod az embereket. Én kb 20 éve ülök gép előtt (~5 éves korom óta), van hogy napi 14 órát, amiből átlag fele munka fele lazítás, és élvezem. A munkámat is, a kiemelkedő fizetésem, és a szórakozási lehetőségeket is, tehát szvsz nem mindenki akar ács vagy művész lenni.
2014. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Samsung vagy Asus, amit ajánlani tudok, elméletileg még az Apple termékek is jók, de sosem vennék olyat semmiből, mert agyonhype-olt. Nekem Asus van, remekül bevált, de 120-ba került. Szvsz egy 60-at legalább rá kell szánni, az alatt biztosan van valami olyan handycap-je, ami miatt használhatatlan. Vagy a hardver gyenge, vagy a kijelző, vagy a szoftver. Gondolom azóta már lement a Karácsony, és megvetted.
2015. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!