Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet eltüntetni a...

Hogy lehet eltüntetni a Fekete képernyőt a Far Cry 4-ből?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Far.Cry.4.Proper-RELOADED verzióját és hozzá a Far Cry 4 Update 1.0.3 and 1.0.4-es frissítést és még mindig fekete a képernyő. Mit lehet ezzel tenni hogy el tűnjön a fekete képernyő? És már feltettem a 1.0.4-ás frissítést és azzal nem csinál semmit a játék még a fekete képernyő se jelenik meg. Mit csináljak?

#far-cry4
2014. nov. 22. 11:06
1 2
 1/17 pianoboy ***** válasza:
Lehet, hogy nem a legfrissebb videokártya-drivered van. De azt is olvastam nemrég, hogy ha valami Joystick van rádugva a gépedre akkor az is bezavarhat, meg annak az illesztőprogramja is.
2014. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A legfrissebb Nvidia driver van és nincs csak egy PS2-es billentyűzet és egy USB-s egér van meg egy Wifi Stick van a gépbe dugva.
2014. nov. 22. 11:16
 3/17 Tengor ***** válasza:

Miért nem kérded meg Reloadedet, hogy mit írtak félre a játékban?

Ingyen egyébként mit vársz? Elmondhatod, hogy megvan, nem?

Vásárold meg jogtisztán és nem lesz ilyen problémád!

2014. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Megakarom vásárolni de először ki szeretném próbálni hogy egyáltalán hogy fut mert nincs valami atomerőmű gépem.De ha jól fut akkor megveszem.
2014. nov. 22. 11:45
 5/17 anonim ***** válasza:

alt+f4 és meg van oldva a problémád.


amúgy meg elég trágyán néz ki az egész játék sajnos

2014. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
gondolom ezt úgy írod, hogy tágya a játék, hogy egy percet sem játszottál vele...balf@@sz
2014. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
sajnos nem csak úgy írom. ki volt próbálva... 27giga minusz
2014. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

A harmadik váloszolonak: Előrendelésen volt nekem, meg is kaptam, és nekem is az a probléma, hogy fekete képernyő, és annyi. Azután meg nem válaszol és kényszerbezárást kér.Bőven megvan a gépigény. Szóval ha jog tiszta ha nem, az Uborka szépen elcseszte ezt a játékot ilyen szempotból, mint az Unity-t!

cupp cupp

2014. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Gyerekek irom a gyogyirt!

2 magrol min 4magos procicsere!!

Az ujabb jatekok tobbekkozott a far cry 4 is mar ugy keszulnek, hogy regi 2 magosprocin mar nem indul el csak fekete kepernyot mutat!

2014. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És akkor az i7 4770-en miért nem fut.
2014. nov. 26. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!