Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a monitor milyen lenne...

Ez a monitor milyen lenne játékra?

Figyelt kérdés

[link]


(BenQ - GW2255)

1280x700-as felbontás környékén. Valakinek vélemény?


Keret nincs több :(


Köszönöm!


2014. nov. 22. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Az 1280-as felbontás FullHD monitorokon ocsmányul néz ki. Ha nem tud a géped fullhd-t, akkor vegyél kisebb monitort, legalább éles lesz a kép.

Játékra jó, bár a 6ms késés kicsit fura, általában 5 szokott lenni.

2014. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább még gyűjtögesd a pénzed mert 70-80k ért már kapsz egy jó minőségű BenQ monitort :)
2014. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy esportolni szeretne, hogy olyan gamer monitor kéne neki... Ha a gépe nem produkál 144 fps-t, akkor rohadtul szüksége lehet a 144 hz-es monitorra, meg az 1 ms késésre.
2014. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utána legalább nem lesz szüksége monitor vételre :)
2014. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem produkál a gépem annyi FPS-t. Akkor ez a monitor nem alkalmas? Igazából játszani szeretek a gépen, de a CRT-m haldoklik, ezért szeretném lecserélni. 30-40 FPS-el el vagyok minden játékkal, vígan.
2014. nov. 22. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen 80 ezres monitorok profi gamereknek vannak kitalálva, szerintem neked nincs olyanra szükséged.

[link] Talán ez jobb lenne, 3 ms a válaszideje, ami már nagyon jónak számít.

2014. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Sajnos TN Paneles monitort nem akarok, idegesítő hogyha oldalról/alulról nézem, nem látok szinte semmit.

Úgy tűnik több pénzbe fog kerülni ez a dolog.. nem tudtam hogy a modern monitor rendszer ennyivel bonyolultabb a réginél.

Az 5ms-es monitor soknak számít?

2014. nov. 22. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Az 5 ms tökéletes.
2014. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]


Végül ár/érték arányban kinéztem egy ilyet. Tudom hogy TN Paneles. Kár hogy nagyon nem értek a monitorokhoz

2014. nov. 23. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!