Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop esetében is ugyan...

Laptop esetében is ugyan annyi az újratelepítés mint egy asztali PC esetébe?

Figyelt kérdés
Win7 64bit a rendszer. Ugyan úgy felismer minden drivert a laptophoz magától?
2014. nov. 22. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A drivereket mindig telepítsd föl, még akkor is, ha fölismerné eleve e Windows.
2014. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Asztali PC-nel sem ismer fel mindent a Win7 telepitoje. Amihez nincs driver, ahhoz a gephez (alaplaphoz) adott CD-t/DVD-t kell hasznalni akar laptop, akar asztali gep
2014. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tengor ***** válasza:
A Win által telepített driverek addig jók, amíg a gép sajátját fel nem teszed kézzel. A driver telepítős varázslós vackokat kerüld el! Gyártó oldaláról töltsd mindig a legfrissebb drivert!
2014. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó tudni, akkor úgy néz ki, én 4 éve nem raktam fel alaplapi drivert... CPU-hoz kell?
2014. nov. 22. 20:42
 5/9 Tengor ***** válasza:

CPU-hoz nincs telepíthető driver. Chipsethez van, hangkártya, hálókártyák, VGA. Ha régebbi a felszerelés, akkor esetleg lemezvezérlő driver v. a felügyeleti eszközük driverei.

Laptopnál kellhet még a touchpad drivere (Synaptic legtöbbször) és a gyors gombok kezelésére való laucher is.

2014. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Procihoz nem kell. Amihez viszont igen: chipset, hálózati vezérlő, hangvezérlő, videovezérlő (vezérlő=kártya).
2014. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy hogy eddig nem jelentett semmi problémát, hogy nem frissítettem manuálisan a chipset drivert? csak az volt amit a win felismert
2014. nov. 22. 20:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában minden működik a win alapdrivereivel. Viszont rendes driverrel sokkal jobban fognak menni a dolgok. lan, hangvezérlő nem annyira lényeges, viszont videokártya driver nélkül a win szabványos VGA adaptert használ, amivel nem túlzás hogy épphogy csak képet ad a gép, azt is nehezen.
2014. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A VGA drivert mindig felraktam
2014. nov. 22. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!