Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti melyik videókártyát választ...

Ti melyik videókártyát választanátok?

Figyelt kérdés

Mindegyik használt, a max. keretem rá 60k. Ezeket néztem eddig:

Sapphire: [link]

Msi: [link]

Asus: [link]


Ti melyiket választanátok?

...Mielőtt még írnátok hogy vegyek inkább GTX770-et, néztem azt is, de csak Gainward-ot és Gigabyte-t találtam, amik nem a kedvenc márkáim!:/

Ragaszkodok az R9 280X-hez, mert szerintem egy elég jól sikerült kártya. A 3 márka közül ti melyiket választanátok? Illetve melyiket vegyem?



2014. nov. 23. 15:09
 1/5 halalfalo ***** válasza:
MSI-t ajánlom.
2014. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Asus vagy MSI, amelyik szimpatikusabb. Mindkettőnek jó a hűtése.
2014. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na most aztán meg vagyok keverve :D Sokan írták hogy a Sapphire-nak nagyon jó a hűtése, és olvastam hogy az MSI-nek is. Azonban Asusról elég rosszakat olvastam :D De én bízom az Asus-ban is és az MSI-ben is. Illetve mivel jókat olvastam a Sapphire-ról is ezért abban is :D De a Sapphire az 2013-as, és kevesebb az órajele mint az Asusnak és az MSI-nek. Ezért nem jön be nekem. :D
2014. nov. 23. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Mostanában trend lett az Asusok szidása. Nekem is az van, és nincs vele semmi baj.
2014. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Asus gtx 750 Ti van és nagyon jó kártya, meg vagyok vele elégedve. Viszont ezek közül MSI-t vennék.
2014. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!