Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől megy el egy bizonyos...

Mitől megy el egy bizonyos idő után a monitor az egér és a billentyűzet is?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom a gépet és változó időn belül, van amikor 10 perc van amikor 2 óra múlva egyszer csak eltűnik az egér a billentyű és a monitor is, azt irja, hogy nincs jel. Mintha hirtelen nem kapna áramot vagy nem tudom. Cseréltem benne tápegységet, ram kártyákat, videokártyát, alaplapot sőt még hdd-t is. Mi lehet a probléma? Egy op. rendszer (XP) újratelepités esetleg megoldaná?

2014. nov. 24. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

** Cseréltem benne tápegységet, ram kártyákat, videokártyát, alaplapot sőt még hdd-t is. Mi lehet a probléma?******


MONITOR !


( eltűnik az egér a billentyű ) ezt kifejtenéd ?? jobban hogyan hogy eltűnik ?

2014. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 T/Z ***** válasza:

Hát ha alaplapot, merevlemezt már cseréltél, akkor gondolom többször is újra lett már telepítve a gép.


Esetleg leírhatnád a pontos típusokat.

2014. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Monitor működik más gépen, annak nincs baja. Az egér kialszik, a billentyű is. Eltűnik a led világitás.
2014. nov. 24. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:

220v os hálózati elosztó ?? nem oxidos ? vagy a konnektor ?


Mert már láttam megy fán pókot amikor elhívtak hasonló hibával


És kiderült hogy a hűtőszekrény tápellátása és a PC táplátását úgy oldották meg hogy


A konnektort kivették középütt fúrtak 1 lukat fal másik felén meg fel raktak egy konnektort


Csakhogy simán össze sodorták a kábelokat réz és alulminiumm


NA

2014. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!