Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyakori fagyás, akadás miért...

Gyakori fagyás, akadás miért lehet?! (több lent)

Figyelt kérdés

Üdv! Nagyjából 3 hónapja vettem a gépet így ahogy van:



Termék Rendelési azonosító: 140727/710336

Akyga AKY005BR fekete számítógép ház

AMD FX-6300 processzor

Asus R9 280 3GB DDR5 R9280-DC2T-3GD5 videokártya

Corsair 8GB DDR3 1600MHz CMZ8GX3M1A1600C10B Vengeance memória

FSP Raider 550W tápegység

MSI 970A-G46 alaplapt

Western Digital 1TB 64MB SATA3 WD10EZRX


van még 1 éves garanciám ,valamelyik termékre még 2 év.

Tehát a gép meghatározatlan időközönként csak úgy befagy, chrome nem válaszol se semmi más.akárhova kattintok csak tölt az egér ,hogy dolgozik a gép ,aztán kiírja ,hogy a program nem válaszol ,de semmit sem tudok csinálni.Párszor kék halált is kapok a Cs:go bezárása után (valami cdd.dll)

nem tudom miért lehet ez ,hogy ennyire befagy ,de így mint kívülálló az informatikai szakmából a winchesterre gyanakszom ,hogy túl lassú és nem bír ennyi dolgot egyszerre megnyitni(Chrome 5-6 oldal,LoL,TS,)

ha valamit nem írtam le érthetően akkor leírom majd megint!

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. nov. 24. 16:51
1 2
 1/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Inkàb haldokolhat hdd

De alaplap is tulmelegedhet

Ezek elsönek de utána töbi is höfokokat néz és hdd sentinel t

2014. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Gépház elejébe és tetejébe vagy hátuljába nem lehet ventit teni? Csak oldalapra?
2014. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
van elejében ,oldalában,hátulján is ventilátor, a HDD ferdén áll(lefele lejt) az lehet a baj?
2014. nov. 24. 17:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Hasonlókat csinált az enyém is, annyi különbséggel, hogy játékok közben újraindult, vagy kék halált kapott és HDD ellenőrzés után újraindult. Írts vírust. Én avast-ot használok több mint 20-30 vírus volt a gépemen közölük jópár trójai vírus. Kémvírusírtót is lefuttattam az is talált még 3-4 komolyabb vírust. Azon kívül törölj le MINDEN ÁLTALAD NEM HASZNÁLT PROGRAMOT! Ugyanilyen merevelemezem van nekem is. Úgy látszik ez egy ilyen tipus ez van.
2014. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Jó vanak ventik de fokok is kelenek

Ferdén:D miért van ugy??!:D idealis ha vizszintesen van de legaláb fügölegesen kéne pont

2014. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
YAC vírusirtóm van , nem talált vírust ,de lefuttatom az Avastot is, hát vízszintesen van felrakva a HDD ,viszont az egyik oldala lejt(jobbra)
2014. nov. 24. 17:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Készülj egy HDD cserére. Nem viccből vannak rögzítve az alkatrészek a számítógépben. Ez nem vírus hiba ez szoftver és hdd lesz a ludas.
2014. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Érdekesen lehet bene

Szoftver?>>hardver #7

2014. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a gépház túl kicsike volt egy Asus r9 280nak , pont ma vettem HDD rögzítőt ,hogy a DVD olvasó alá lehessen betenni, de akkor már késő?
2014. nov. 24. 17:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vízszintesen rakni a HDD-t. Akár az is lehet, hogy a gép az asztalra felrakod, leveszed az oldalát, és a hdd-t akár egy könyvere rakod, csak legyen vízszintben!
2014. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!