Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek 28. -án emag.hu-n...

Szerintetek 28. -án emag.hu-n a külső merevlemezek közül is áraznak majd le?

Figyelt kérdés
Ezen a Black friday akción ahol 50 - 60 - 70%-os leárazásokat hirdetnek

2014. nov. 25. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor mondjuk ha egy allaplap 50 ezer akkor 25 ezer lesz?
2014. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát a hirdetés szerint ha leárazzák, akkor minimum fele annyiért lehet megvenni mint amibe kerülne... csak engem az idegesít, igaz itt lesz mindjárt... hogy áraznak-e le külső merevlemezt, és hogy mennyire, mert ha pl 60 vagy 70%-al vinnék lentebb amit kinéztem, akkor egyből kettőt vennék belőle...
2014. nov. 25. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindent le araznak de sies majd mert sokan fognak veni es lehet nem marad
2014. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sietek, xD de épp előbb mondta a tv2-n reklámban hogy ezt be akarják vezetni ezt a black friday napot itt magyar országon is, mert hogy külföldön ezzel nagy sikerük van, de akkor ezt azt jelenti hogy minden péntek ilyen lesz? vagy néha kiválasztanak egy ilyen napot és ennyi?
2014. nov. 25. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy csak unnepkor
2014. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, csak a kiválasztott napokon, a fekete péntek Amerikából indult, hálaadás után 2 héttel:

[link]

Természetesen nem lesz minden akciós, a kevésbé kelendő cuccok lesznek leakciózva

2014. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fognak mindent leárzni csak a szar cuccokat.Esetleg 1-2 értelmes dolgot bedobnak, hogy legyen egy kis csali amire ráugranak az emberek. Emag rohadt drága amúgyis
2014. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!