Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer gepemen mert akadnak a...

Gamer gepemen mert akadnak a jatekok mikor nagyon nem kéne? És van mikor leall a gép. Sürgős!

Figyelt kérdés

Büszke gamer gépem:

Intel Core i7-3770K processzor

Asrock H61 Pro BTC alaplap

Geil Black Dragon 2x4GB DDR3 ram

Asus GT630 4GB GDDR3 videókártya

Codegen 450W


Régi gépem elég gyenge volt ezért anyáékkal megbeszéltem hogy veszünk egy újat én összerakom ők meg megveszik.Megvettük és nagyon akadnak a játékok.Szerintem valami driver hiba lehet vagy nemtudom.Segítsetek pls.



2014. nov. 30. 16:13
1 2
 1/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ha anyáék rakják ösze neked joban jártál voln

Ha nem kamu bár mért lene az sajnos?

2014. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az alkatrészeket te szerelted össze?


"Szerintem valami driver hiba lehet vagy nemtudom.Segítsetek pls."


Szerintem is.

2014. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A vga-d kb egy 9800 GT-vel van egy szinten. Ne várj tőle túl sokat.
2014. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Bányász alaplap LOL nem semi

Az a gond azt se tudtad mit veszel...

2014. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem épp a legjobb videókártya. Egy olcsóbb procival és egy erősebb kártyával jobban jártál volna
2014. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Hogy válaszoljak is:

Táp (gyenge és instabil, veszélyes gépekre) miatt ál le géped és plusz hibákért részben az felelös illetve az extrém gyenge vga

2014. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi ez? EMBEREK MI EZ?


Édes jó istenem, ez szörnyű. Én mindjárt itt halok meg rögtön. Elvesztettem az összes reményemet, hogy az embereknek van józan esze.


Gamer gép? CODEGEN TÁPPAL? Az ajtótámasznak jó max, nem gépbe áramellátásra.


Nagyvalószínűséggel a táp miatt kapcsol ki, mert olyan trágya, hogy nem bírja terhelés alatt ellátni a gépet. Legalább nem sült még el.


A másik meg: i7-es processzor mellé egy Gt630?


Annak is minek 4GB? 1GB-ot se tud szerintem az rendesen kihasználni, nemhogy 4-et. Nem azért, mert a játékok nem kérnek többet mint 1GB-t, oh azok már lassan 4-et is elkérnek, hanem mert a kártya is egy trágya.


Komolyan mondom, miért nem írtál ki ide egy kérdést, hogy mennyi pénzért akarsz gépet, én összeraktam volna teljes szívből neked a legjobbat amit ki lehet hozni belőle, de most szépen tökön lőtted magad.


Ez a gép egy botrány. Megmernék esküdni, hogy az I7-ben lévő Intel HD Graphics 4600 integrált kártya jobban fut mint a Gt630.


Most már nem igazán tudsz semmit se csinálni, vegyél egy fsp vagy chieftec ctg tápot, 500W-osat, és mond el a szüleidnek, hogy többet ne vegyék meg azt, amit te mondasz. Egy csomó pénzt szépen kidobtál. Ezen te nem fogsz játszani, sajnálom.

2014. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ez valami iszonyat szar gép és nagyon nem gamer.
2014. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A másik meg, fogadjunk, hogy nem vagy több 14 évesnél.
2014. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 HUN_Sector ***** válasza:
Szerintem ez egy troll kérdés és nem valódi. Ez egyszerűen nem lehet igazi... :D
2014. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!