Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NAS-sal szeretnek torrentezni....

Vadkorte81 kérdése:

NAS-sal szeretnek torrentezni. Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Nemreg vettem egy 4TB WD Mycloud Mirror-t de nem nagyon vagyok otthon a temaban hogy hogy tudnam torrentezesre hasznalni.Hallottam hogy kiegeszitokre lehet szuksegem a gyors le es feltolteshez.Segitenetek ebben?Illetve ha a utorrent felvan telepitve a gepemre,es a le- feltolteset a NAS-ra adom meg akkor is seedel ha a gep ki van kapcsolva?Ha nem akkor hogy tudom megoldani?Koszonom elore is a valaszokat.

2014. dec. 2. 13:16
 1/7 Tengor ***** válasza:

Nem találkoztam még pontosan ezzel az eszközzel, így amit írok általános, de kiindulási alapnak jó lehet.

Ha a gépeden veszed fel a torrentet, akkor az addig seedel, amíg be van kapcsolva.

A NAS-okon van (v. telepíteni kell) egy torrent kliens, aminek odaadod a torrent fájl és ő letölti, utána pedig azt át tudod tölteni a saját gépedre. Ilyenkor a géptől függetlenül seedel a NAS.

2014. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Remelem ez segit,mellekeltem a leirast:


DRIVE

Type NAS drive

Capacity 4 TB

Power supply Mains

Colour White

DEVICE CONNECTIVITY

Wired connection USB 3.0 x 2

Wireless connection WiFi (via router)

App available WD MyCloud

COMPATIBILITY

Compatibility - Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1

- OS X Lion onwards

Mac certified Yes

NETWORKING

Network connectivity Ethernet

Shared network storage Yes

Wireless media streaming Yes

Personal Cloud storage Yes

MULTI-BAY DRIVES

Number of bays 2

Number of free bays 0

Compatible drive size 3.5"

Maximum total capacity 4 TB

FEATURES

RAID configurations - RAID 1 default

Password protection Yes

Automatic backup Yes

GENERAL

Dimensions 171.5 x 99 x 135 mm (H x W x D)

Weight 1.6 kg

Box contents - WD My Cloud Mirror Network Hard Drive

- AC power adapter

- Quick install guide

Manufacturer’s guarantee 2 years

2014. dec. 2. 13:30
 3/7 A kérdező kommentje:

"A NAS-okon van (v. telepíteni kell) egy torrent kliens, aminek odaadod a torrent fájl és ő letölti, utána pedig azt át tudod tölteni a saját gépedre. Ilyenkor a géptől függetlenül seedel a NAS."


Szoval ha esetleg nem talalnek torrent klienst akkor siman csak a NAS-ra telepitem a Utorrentet es onnan inditom el a progit?

2014. dec. 2. 13:38
 4/7 Tengor ***** válasza:
Nem. Olyan klienst kell feltenni, amit a NAS tud kezelni. Gondolom nem Win alapú a NAS, szóval az utorrent kiesik.
2014. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kulon meghajtokent latom a gepemen akkor az win alapu?...szerintem valakit elo kell huzzak az ismerosok kozul...
2014. dec. 2. 17:44
 6/7 Tengor ***** válasza:
Igen, egy hozzáértővel jobban járnál, mert így nagyon sokáig tart.
2014. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azert kosz Tengor hogy megprobaltad...
2014. dec. 2. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!